nimmepiirkond 27.03.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on Teile selline küsimus. Umbes nädalaega tagasi avastasin endal nimmepiirkonna paremal pool ühe punkti, mida mudides kiirgub refleks põlve. Loodan, et saate aru millest räägin.Selline tunne on, nagu oleks sees niit - nimmepiirkonnas vajutan ning tunnetan vajutust põlves.
Tahtsin neuroloogi juures käija ( mul on skolioos diagnoositud,esinevad valud õla ja nimmepiirkonnas, teen istuvat tööd - ühesõnaga kogu komplekt).
Nimmepiirkonnas mingit teistlaadi valu ei tunne, jah parena jalalaba tundlikus on kohati...ei oskagi kohe kirjeldada.
Läksin perearsti juurde oma väikse, kuid ebameeldiva murega, et saada suunamine neuroloogi juurde...arvata võite, et suunamiskirja ei saanud, otsustas ise ravida.
Tehti röntgen nimmepiirkonnas - arst ütles, et midagi pole viltu, olevat isegi väga hea olema.
Arst kirjutas mulle välja B vitamiini süstid ning tabletud Arcoxia 120. Lugesin infolehte ning mul kadus igasugune tahtmine neid süüa. Mis te arvate, kas talitsen õigesti või...?
Süstid on vast OK ja ravivõimlemine kah?Mingit erilist valu ma ei tunne.
Millest võib selline, nähtavasti närvitundlikus tingitud olla, äkki oskate lisaks midagi soovitada?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ravisoovitusi saan anda peale läbivaatust.
Tel 6 748 591

Dr. Ain Pajos