Meningioomi uuring 24.03.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Pool aastat tagasi avastati mul MRT uuringu käigus ajus meningioom. Nüüd peaksin mineme uuele uuringule, et selgitada, kas on toimunud mingisuguseid muutusi. Sooviksin teada, kas kompuuteruuring, mida tehakse Mustamäehaiglas ning MRT uuring, mida tehakse Diagnostikakeskuses, on analoogsed. Kumba tuleks eelistada lähtudes soovist saada ajule kõige vähem kahjulik uuring.
Tänan!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

UUringud ei ole analoogsed. Meningioomi näitab paremini kompuuteruuring.

Dr. Ain Pajos