rahutud ja unetud ööd 25.02.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Olen 22-aastane noormees. Unetusega eelnevalt pole kunagi probleeme olnud, alati sügav uni ning hommikul puhanud ja reibas. Poolteist kuud tagasi tarbisin köharohtu Penylin Dry Cough original rohkem kui ettenähtud kogusel ning peale seda on uinumine olnud raskendatud, öised ülesärkamised sagedad ning uneaeg lühike. Hommikul on jällegi tunne nagu poleks üldse maganud, kuid samas pole ka unine. Kannatajaks on aga päevane energia, mida pole endiselt ning ega saagi olla kuna pole ka sügavat und. Süüdlaseks pean ise köharohus sisalduvat dextromethorphan hydrobromide-t, mis kesknärvisüsteemile mõju avaldab. Mida arvavad spetsialistid ning mis lahendus võiks leiduda, iseenesest ei paista probleem mööduvat.
Tänan,
Unetu

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Poolteist kuud on piisavalt pikk aeg et köharohust tingitud unetus mööduks. ilmselt on teisi põhjuseid. Soovitan konsultatsiooni.

Dr. Ain Pajos
tel 6 748 591