ka peas kisub 03.02.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

ja nõrgad valud erinevates kohtades.arst ütles et ka kaelapingest.
ja mul ka peatrauma olnud samal pool kus need imelikud olemised nüüd on.
närvisüsteemi stressiseisund-aga kuidas selle vastu võidelda??äkki soovitate??

ps.aastaid arvasin ja sisendasin endale et mul mingi viga peas ,nüüd ka kompuuter tehtud ja kõik korras,millal see küll ajju jõuab et terve olen ja muretsema ei pea(iga päev tunne et kohe juhtub midagi).
tänud ette!!kats

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tihti ei jõuagi ja vajalik on ravikuur antidepressantidega.

Dr. Ain Pajos