peavalu hood 27.11.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Tegelen aktiivselt spordiga. Tõstsin hiljuti treeningkoormust. Nädalaid kaks tagasi kangiharjutusi tehes lõi hetkeks kuklapiirkonda tugeva ja terava valu. Nüüdsest tekivad treeningutel kergelt pingutades suht väljakannatamatud peavaluhood, mis küll lähevad üle, kuid uuesti treeningharjutusi intensiivsemalt tegema hakates (eriti kükitades ja hetkeks hinge kinni hoides pingutades) on hood jälle tulemas. Valuvaigisti (Solpadeine) ei aita. Perearst määras koormustesti, mida saan sooritada alles detsembrikuu lõpus. Seniks sooviks ikka intensiivselt liigutada. Milles võib probleem olla ja mida tarka ette võtta? Tänan

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla probleemiga kaeladiskides või lülidevahelistes liigestes ja sellest tingitud kuklanärvi valuga. Soovitan neuroloogi konsultatsiooni.

Dr. Ain Pajos
tel.6 748 591