Mida kujutab endast ENMG uuring ? 17.11.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere ! Palun öelge kas Rakveres ka sellist ENMG uuringut tehakse ja mis see endast üldse kujutab ning kas selle uuringu tegemiseks pannakse haiglasse või piisab ainult visiidist arsti juurde ja kas lapse imetamise ajal ka võib seda uuringut teha (laps 3 näd).

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

ENMG uuring aitab selgitada närvikahjustuse iseloomu ja asukohta. Rakveres seda ei teostata. Uuring võtab aega umbes 0,5 tundi ja haiglasse ei panda.

Dr. Ain Pajos