liigeste ja seljavalud 11.04.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

olen käinud arstide juurs,neurokirurgi juures.mul on käimis probleemid ja pidevad seljavalud esimese röntkeni pildi vaatamisel ütles arst et oioi selle seljaga olete ju voodihaige. kirjutas ravi,tabletid mis ei aitand midagi. siis kutsus ta mind paari kuu pärast tagasi,vaatas siis uuesti neid samu pilte ja ütles ei ole midagi viga ja oligi juttul lõpp. aga selg valutab puidevalt juba kaheksa kuud jutti ,öösiti magada ei saa,kõndida õieti ei saa. välistatud on kinos käimine,üle poole tunnised istumised ka kõndimine tekitab valu. mida ma peaks tegema ja kuhu pöörduma. oma arstilt ma abi ei saa.
jään teie vastust ootama. Lp riina

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Arvan, et tuleks minna liigestearsti (reumatoloogi) vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos