kaelaradikuliit? 11.04.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,

Viimased 3 nädalat on piinanud järjest süvenev pidev peavalu, mis algab kaelast ja eriti kaela-ülaosast (piirkond on katsumisel valulik ja pinges). valuvaigistid leevendavad seisundit minimaalselt. Peavalu kestes on viimasel nädalal lisandunud pidev iivelduse tunne ja valu otsmiku piirkonnas. Lisaks on ka õlalihased pinges ja katsumisel valulikud. Nii kaela kui õlgade liigutamisel ilmneb ragin, mis harjutuste tegemisel u 6 korduseks leevendub.

Sarnaseid sümptome on olnud viimasel 6 aastal, kuid halb periood on kestnud maksimaalselt 2-3 päeva. Tundub, et sümptomid vallanduvad väikseimagi tuule(tõmbuse) korral. "Ragisemine" on ilmnenud viimase poole aasta jooksul.

Tänades,

Kati

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Uue ägenemise vältimiseks tuleks pidevalt hoida õiget rühti ja järjekindlalt tegeleda võimlemisega. Võiks konsulteerida ka reumatoloogiga.

Dr. Ain Pajos

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Neuroloogia

pidev sisin-vilin pea vasakus pooles

Juba 2aastat tunnen peas pidevat sisinat vilinat,kõrvauuringud on tehtud,viga ei leitud.Põen kroonilist kaelaradikuliiti. Konsulteerisin südamearstiga,kes ütles,et sellest vaevusest ei saagi vabaneda. ...

Ain Pajos

Vastas dr Ain Pajos

Kahinale kõrvas tihti nähtavat põhjust ei leita ja siis on ka ravi problemaatiline.
Kaelaradikuliidiga sellel seost ei ole.

Dr. Ain Pajos
6 748 591

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: