harv valu alaselga 26.03.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere

Probleem on pikemat aega juba olnud. Olen 26a noormees. Probleem seiseneb selles, et vahel lööb hästi terava valu sabakondi piirkonda, tuikab nii natuke aega, et liikuda on ebamugav, see kestab max 1 minut ning vaikselt kaob ära nii paari minuti jooksul. Vahel seda tugevat valu pole vaid õrnalt tuikab natuke aega ja läheb iseenesest üle. Imelik on see, et seda juhtub harva. Vahel kuus korra vahel kuus natuke rohkem. Tõesti imelik. Aga jah see valu kui tuleb siis nagu kisub natuke laiadasemalt kui ühte piirkonda.
Milles võib asi olla?

Ette tänades E

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui olete oma sabaluud kunagi traumeerinud, on võimalikud hilisemad hoovalud seoses asendi ja lihaspingega.

Dr. Ain Pajos