süda halb,peavalu... 01.02.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere!Pöördun teie poole kuna ei oska muud peale hakata.Mul on selline mure,et ööd-päevad on mul halb olla...ja nii juba pea kuu aega.Ma olen küll rase,aga sõbrannad räägivad et raseduse pärast see nüüd küll olla ei saa....kuu aega..see on ikka päris pikk aeg...süüa ma kaa õieti ei saa,ja kui söön siis selline tunne et kohe kohe ta mul välja tuleb...ja nii ma siis sööngi hästi vähe ja siis kah surun selle toidu endale vägisi sisse,et sööma ju peab..ma ei saa ometigi ära nälgida....ja peale selle on veel peavalud ja iiveldused...pea valutab vahel ikka nii ägedalt et karju või appi..ja just kulmujuurest ja see paneb nagu silma ka omakorda valutama..kas mul on põsekoopa põletik?loodame siiski et mitte....ma nüüd ei tea kas ma pöördusin õige arsti poole,aga loodetavasti oskate öelda mis mul viga ja kelle poole ma pöörduma pean?elan tartus....
ette tänades,krissu.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalik on, et põhjus on närvisüsteemi stressiseisundis ja depressioonis.
Soovitan alguses pöörduda perearsti poole.

Dr. Ain Pajos