pearinglus, nägemishäired 19.12.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen mures pearingluse pärast. See on mul umbes 20-aastane viga (olen praegu 53), mis kordub umbes 3 korda aastas ja kestab nädal-paar. Midagi ei valuta. On parem, kui hoian end n.ö.sundasendis (liigun, kirjutan vähem, vaatan ühes suunas). Aastaid tagasi on mul uuritud kõrva, kõik oli korras. Võtan vahel Stugeroni, kuid tundub, et ka ilma rohuta läheb häda teatud aja pärast üle.
Mul on ka nägemishäired aeg-ajalt, mis arsti sõnul ei ole põhjustatud silmadest.
Tänan vastuse eest.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Seda seisundit saab täpselt diagnoosida vaid pearingluse esinemise ajal.
Võtke siis ühendust tel. 6 748 591

Dr. Ain Pajos