lõhn ja maitse 05.11.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Märtsikuus põdesin ülemiste hingamisteede haigust,mille tulemusena kadus lõhn
hiljem augustikuus kadus ka maitse peale hapu,magusa,soolaseja kibeda.
Nina-kurgu-kõrvaarsti kontrollis selgus et seal on kõik korras.
Tehtud on ka peaaju uuring kus leiti üksikud orgaanilised muutused peaajukoores.
Nüüd ümbritseb mind kogu aeg ühesugune lõhn ja maitse.
Raviks olen saanud B-vitamiini kuuri ja Nootropili tablette
,mida olen ära söönud juba 2karpi s.o 40 tabletti Seisund on muutusteta
ainult on lisandunud väike pidev peavalu.
Kas on lootust paranemisele?Või mida peaksin ette võtma ,millise arsti poole pöörduma.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Külastage uuesti neuroloogi, kes määras kompuuteruuringu.

Dr. Ain Pajos