Pidevad seljavalud. 27.09.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen 35-aastane. 2-aastat tagasi põdesin mädast neerupõletikku (raviti haiglas). Nüüd on mul hakkanud sageli alaselg valutama. Suve perioodil võtan nagu iseenesest kaalus juurde, vaatamata sellele et palju liigun ja toitun samuti kui talvelgi. Viimasel ajal on tihti selline tunne, et vedelik mida ma joon ei taha üldse välja tulla. Lähen nägu paiste. Isegi kui arbuusi söön ei pane see mind vetsu vahet käima.
Tarbin praegu ernevaid teesegusid mis kergendavad vedeliku väljumist (neeruteed)kuid ikka on selline raske tunne nägu oleks täis puhutud ja vetsu kui lähen tuleb ainult väike tirts.
Kas selliste nähtustega oleks kindlasti vaja teha mingeid täpsemaid uuringuid või on olemas ka mingeid kergemaid vahendeid, millega saaks ravida või rihtida seda vetsus käikku ja selja valu? Ja kui oled juba korra elus põdenud neerhaigust kas see võib olla see mis jälle mulle piinasid tekitab?
Kui pakute jooge teed siis need variandid enam ei sobi.
Teie vastust ootama jäädes.
Ait'h!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Saatke küsimus uroloogile