Tajuvus häired ja pea käib ringi 12.04.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Minu mure on järgmine:eelmine nädal tundsin esimest korda istudes et nagu hakkaksin minestama, pea hakkas ringi käima jne. Püsti tõustes ja paar sammu tehes läks ca 5 min. üle. Nüüd on juba nädala jooksul vahelduva eduga olnud selline pea ringikäimise tunne, pea iseeneset ei valuta, kui vaheldauva eduga päeva jooksul on kuni kümme korda selline minestuse eelne tunne, mis omakorda tekitab hirmu selle juhtumise ees. Olen 28 a. naine.Mõni päev on ainlt 1 kord teistel päevadel praktiliselt terve päev käib pea ringi ja kõrvus kergelt kohiseb. Vererõhuga pole probleeme olnud samuti ei ole rase.Nüüd ei aita ka enam püsti tõusmine ja ringi käimine.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Soovitan tulla konsultatsioonile. Vajadusel teeme ka ajuuuringu.

Dr. Ain Pajos