Valud rindkeres 30.03.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mul esinevad valud vasakul rindkeres ja abaluu juures. EKG-s isheemilisi muutusi ei olnud, varaanalüüsid on korras. Pererst arvab, et ilmselt on tegemist interkostaalneuralgiaga. Palun selgitage, mida tähendab interkostaalneuralgiaga ja kuidas seda ravida?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Roietevahelise närvijuure ärritus selgroo rinnaosas või põhjustada eeltoodud vaevusi. Diagnoosi paneb ja ravi määrab neuroloog.

Dr. Ain Pajos