Peavalu paremal pool kuklas 08.03.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 31 a naine ning mul on viimased 3-4 kuud olnud peavalu paremal peapoolel kõrva tagant alates keskkoha poole, vahel ka pealael. Valu ei ole suur, nagu migreenil, mis mul on aastaid tagasi olnud, vaid selline pitsitus. Tundub nagu pealuu sisse ei mahuks sisu ära. Näiteks annab antud koht kohe tunda, kui nägu kuivatades rätikuga näole vajutan, muidu valu nagu polekski. Tihti võtab ka parema silma uduseks. Vererõhuga on muidu korras, olen käinud kontrollis. Muidu enesetunne hea. Mis võiks olla selle põhjus ja kas siin võib peituda mingi tõsisem probleem?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Põhjusi võib olla mitu. Diagnoosi täpsustab neuroloogiline läbivaatus.

Dr. Ain Pajos