Tasakaaluhäired, pearinglused ja peavalud 25.01.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, mul on olnud üle nädala tugevad pearinglused, tasakaaluhäired ja peavalud. Hommikuti voodist tõustes käib pea tugevalt ringi ja on tasakaaluhäired ja silme eest läheb mustaks. Valud ja kõik on paremal pool peas. Pead paremale keerates hakkab pea ringi käima tugevalt.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui perearst aidata ei oska, tuleb pöörduda spetsialisti (neuroloog) vastuvõtule. Kui lugu on hull siis algul EMOsse.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika