Tere ! 07.05.24 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Üks öö hakkas sügelema ehk siis ärkasin ülesse ja siis oli hommik (06.05) punetav ja õhtuks siis muutus selliseks . Testid ja kõik muu on mul korras . Ravimeid ma ei kasuta . Kuskilt mujalt ei sügele . Voolus pidi normaalne olema kui arstile näitasin . Kuna olen 29 siis minu vanuses pidigi olema voolus vahel selline rohkem ja ka natuke kollane

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Kaebuste järgi on teil seenpõletik ja soovitav on apteegi käsimüügist kasutada Canesten küünalt ja Klotrimasoli kreemi. Vahekorras ei soovita kuni nädal olla, et tupe normaalne mikrofloora saaks taastuda. Lisaks püüdke vältida liigset süsivesikute tarbimist. Sobib süüa-juua naturaalselt fermenteeritud toiduaineid.