Probiootikumid 30.03.24 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere, selline küsimus kui ma imetan kas ma võin võta selle firma ECOBIOTIC – probiootikumid või mitte.

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Võite pre- ja probiootikume kasutada imetamise ajal.
Naturaalselt sisaldavad probiootikume naturaalselt hapendatud toiduained nagu hapupiim, keefir, jogurt, hapukapsas, teeseenejook jms. Kindlasti on kasulikum süüa-juua naturaalselt fermenteeritud toiduaineid, kuid kui te nendest midagi ei soovi tarbida, siis on valikuna kapslid olemas k.a Ecobioticu omad.