Imetamise ja nikotiini kohta 12.03.24 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on selline küsimus et ma olen 1 kuuse lapse ema, keda ma toidan rinnapiimaga. Kas see on tõsi et kui ma imetan ära ja kohe teen nikotiini padjaja ehk tupsu ja siis peab olema 2h vahet siis saab uuesti lapsele piima anda nii et nikotiin pole enam piimas.

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Olete esitanud sama küsimuse uuesti ehk olen teie küsimusele vastanud.