Vask Spiraal 19.02.24 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere !
Sünnitasin augustis keisri lõike teel lapse ning lasin peale sünnitust paigaldada vask spiraali . Siiani on iga kuu paar päeva määrinud ning siis päevad hakkand kuid see kuu määris üleeile ja eile ning täna taas vaikus , ei määri midagi . Kas peaks muretsema või see normaalne ?
Spiraali lasin paigaldada oktoobri algul .

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 28-aastane

Keiserlõige on patoloogiline sünnitus. Te ei kirjuta kahjuks, millistel põhjustel? Teiseks on oluline, kas on tegemist nn metallspiraaliga või nn hormoonspiraaliga ESS-emakasisene vahend Fleree, Kyleena, Mirena?
Kolmandaks: kas toidate rinnaga? Mitu korda ööpäevas?
Kui apteegi rasedustest hommikusest uriinist on negatiivne, siis võib olukorda jälgida. Küll aga pakun välja tasulise kaugnõustamise võimaluse: kandke üle Evita Grupp OÜ 24,21€, siis saatke minu töömeilile glitter@naistearst.ee oma isikukood. Saaksin vaadata keiserlõike kliinilise diagnoosi, spiraali tüübi ja paigaldamisega seotu. Vastan pikemalt meilile.

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee 24/7