Mäârimine peale trenni 29.11.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Kevadel hakkasin kâima jooksmas, suvel paar korda jooksmise ajal lōi valu alakōhtu ja ei suutnud jätkata, istudes 10minutit valu taandus, hiljem hakkas mäârima. Valu lōi paaril korral kuid määrimine tekkis tihemini. Jōusaalis olen kâinud umbes pool aastat ja samuti vahepeal hakkab trenni ajal vōi hiljem määrima. Ei ütleks et raskustega ülepingutan. Mis vōib seda määrimist pōhjustada? Ei kasuta ûhtegi hormonaalset vahendit

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Olen teie küsimusele juba vastanud ja see peaks vastavas keskkonnas nähtav olema.