Menstruatsioon peale súnnitust 24.11.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,
Olen 34a ja kahe lapse ema,noorim 1.5 aastane, peale súnnitust päevad on vähese verega ja lühema perioodiga ca 4-5 päeva. Päevad meenutavad aega kui kasutasin beebipille, kui olid vähese verega ja lùhemalt aga hetkel ei kasuta rasestumis vastaseid vahendeid (pille ega plaastreid vms ) , kas peaks muretsema vòi see normaalne ? Käisin ka sûnnitusjärgses kontrollis kòik oli ok, aga peale sùnnitust kǎisin veel operatsioonil kuna sùnnitusest oli jǎänud ùks “auguke” mis òmblusest lahti tulnud vòi poldudki òmmeldud ilusti.Kas peaks uuesti arstile pöörduma ja pòhjust muretsemeks et päevad nii vǎhese verega?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, jah erinevatel eluperioodidel võib tsükli iseloom muutuda, Kui teil regulaarne tsükkel siis ei pea muretsema. DRKadastik