menstruatsioon ja sos pill 24.11.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere

Tekkis küsimus, et kas selline asi võib olla tingitud sos pilli kasutamisest. Olime partneriga kaitsmata vahekorras 7 ja 8 oktoober, mõlemal korral tõmbas partner välja enne tulemist. 9.oktoober võtsin igaks juhuks sos pilli. Menstruatsioon hakkas tavapäraselt 21 okt. See kuu on aga juba hiljaks jäänud ning vahepeal pole olnud vahekorras enam.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere SOS pillidega ongi sageli tsüklihäired. Seni kuni teil tsükkel ei tole taastunud(vahel võtab aega mitu kuud),siis kasutage kondoomi. DRKadastik