Päevad hilinenud, testid negatiivsed 01.08.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Mul on päevad ebaregulaarsed (hilinenud max 2-5 päeva), kuid nüüd viimane kuu 4 päeva hilinenud. Tegin ka kaks rasedustesti, mis tulid tagasi negatiivsena (ei ürita hetkel lapsi saada). Neljas päev, millal päevi ei olnud hakkas erituma pruunikat-punast verd. Arvasin kohe, et okei lõpuks hakkavadki, aga nüüd on viimased pool päeva seda pruunikat-punast ollust tulnud sidemele vähe ning seda on märgata pigem siis kui pühin vetsupaberiga. Vahekorrad alati kaitstud. Oskate öelda, milles on asi? Viimasel ajal ei ole nagu stressi ka olnud. (pildil rohkem helepunane, õhtul rohkem tumedab punane ja pruunikam)

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, esimene mote on ikkagi rasedus kuigi kodutest negatiivne. Voimalik ka emakaváline rasedus. Soovitan pôôrduda gunekoloogile, saaks teha veeniverest testi rasedusele. Voimalik ka tsûkliháire, seetôttu peate minema ikka visiidile. Dr kadastik