Tuppe kuivus. 14.04.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Palun öelge,mis saab asendada ravimit Linoladiol N 100mg kreem.

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Võite kasutada Vagisan kreemi, Feminella tupeküünlaid, saialille salvi, kookosrasva. Need on kõik pindmised tupe limaskestade niisutajad. Östrogeeniga tupetablette Vagifem võite kasutada regulaarselt 2 korda nädalas ja seda võib kasutada aastakümneid. Linoladiol N on 2-3 korda nädalas lubatud kasutada pikemat aega ja sellel otseselt piiranguid ei ole. Kombineeritud hormoonidega kreemi Linoladiol HN on soovitav vajadusel kasutada ainult lühiaegselt.