Menopaus ja veritsus 30.03.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Olen 48.a ja juba 3 aastat pole olnud päevasid, kuid nüüd juba mitu päeva korralik veritsus , sain ka paar nädalat tagasi põlveliigesesse mingi hormoon süsti. Paar päeva enne veritsust käisin just naistearstil kontrollis ja kõik oli korras, kas peaksin uuesti minema , või muret tundma?

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Teie vanuses võib peale hormoonsüsti veritsus tekkida ja kui see ei ole rohke, ei kesta üle nädala, siis kohe kontrolli ei ole vaja uuesti minna. Kui veritsused korduvad, siis on soovitav kontrolli minna.