nid väikesed laigud või täpid.Üks neist vähe valulik.Millega tegu? . 08.03.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Mul on tekkinud tupe sisekülgedele tumepruunid väikesed laigud või täpid.Üks neist vähe valulik.Millega tegu? .

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Teie kirjelduse järgi on väga raske täpselt öelda, millega tegemist on. Vanusega seoses võivad kogu kehal melatoniiniga seotud neevusi tekkida rohkem ja need ei ole ohtlikud. Sama protsess võib olla ka tupe piirkonnas.
Soovitan siiski naistearsti poole kontrolli pöörduda, et seda täpsustada.