Tupe juures nahamoodustis 31.01.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Tupeava juurde on tekkinud nahamoodustis/punn. See ei sügele aga valuta. Algul tundus, et tegu on mädapunniga, kuid seda ei ole võimalik katki teha (nö kõva kestaga). Kuidas oleks võimalik sellisest nahamoodustisest lahti saada ja kas peaks muretsema, et tegu mõne tervisehäirega?

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Pildi järgi on tegemist healoomulise naha papilliga. Kui see teid kosmeetiliselt häirib, siis palun pöörduge nahaarsti poole. Selle saab kohalikus tuimestuses eemaldada. Kahjuks võib neid ajas uuesti tekkida.