Lohud rinnal 11.01.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Uuriksin, kas sellised lohud rinna all ja siseküljel on normaalsed või tuleks nendega Rinnakabinetti kontrolli minna. Lisasin ka pildi. Olen 1-2 kuuga mõned kilogrammid juurde võtnud ning seetõttu on ka rinnad suurenenud ning nüüd peeglisse vaadates hakkavad need lohud kohe silma. Samal rinnal on ka nibu veidi suurem, tumedam kui teisel rinnal. Lisaks ka sügelus mõlemal rinnal ja mõnikord ketendavad nibud, kuid olen eluaeg tundliku kuiva nahaga olnud ning liiga soe dušš, ebasobiv pesupulber jne tekitab kohe nahal sügelust. Käisin aastat tagasi naistearstil ka üldkontrollis ja lasin sealhulgas ka rindu kontrollida, kuid siis neid lohukesi ei täheldanud väga, kuna kaalusin vähem ja ka rind oli väiksem. Arst midagi ei tuvastanud, rind oli pehme. Ka ise katsudes on rind pehme ja valu ei tekita. Sünnitanud ei ole, hormonaalseid ravimeid ei kasuta!

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Vajate täpsustavat uuringut. Soovitan pöörduda Rinnakabinetti.