Rinnakasvaja 07.01.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Kas peale rinnakasvaja operatsiooni võib nädala aja pärast reisile minna?

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Väga palju sõltub kasvaja iseloomust, operatsiooni ulatusest ja reisi sihtkohast.
Ma soovitan eelkõige konsulteerida oma raviarsti-kirurgiga.
Iga operatsioon, kirurgiline sekkumine mõjutab kogu keha ja pikemale reisile minek, eriti sooja kliimasse, ei ole nii lühikese ajavahega soovitav eelkõige kõrgenenud põletikuriski tõttu.