Päevad ei ole alanud ja rasedustest negatiivne 12.12.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Viimane menstrulatsiooni algus oli 03.11.22. Praeguseks mul pole päevad algand tegin testi 12.11.22 mis oli negatiivne. Rinnad on valulikud aeg ajalt on alakõhus krambid ja alates oletavast menstrulatsiooni algusest saati on alt määrinud beežikat voolust. Varasemalt on ilusti regulaarselt päevad olnud.

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Kui olete õigesti kirjutanud, et tegite rasedustesti 12.11. ja viimased päevad algasid 03.11., siis on see liiga vara tehtud.
Kui päevad ei ole nädala jooksul alanud, siis korrake rasedustesti või saate teha näiteks Synlabis HCG vereanalüüsi. Kui rasedust ei ole, siis oodake menstruatsiooni algamist veel detsembri lõpuni.
Kui normaalset tsüklit ei ole kuu aja jooksul alanud, siis on soovitav pöörduda kontrolli.