Tupes imelik kare ja kõva tükk 03.11.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Mul on tekkinud imelik tükk tuppe see on kare ja kõva umbes väikse sõrme suurune ja seest tupp oleks nagu paisunud olen väga mures selle pärast.

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Kirjelduse järgi on väga raske öelda, millega täpselt tegemist on ja kindlasti on soovitav minna naistearsti vastuvõtule. Seda tükki on vaja täpsemalt vaadata ja vajadusel võtta analüüsid. Nende uuringute alusel saab otsustada, millega täpsemalt tegemist on ja kas vajate ravi. Kõige lihtsam on teil aeg registreerida noortekeskusesse. Kui noortekeskust teie elukohas ei ole, siis tavalisele naistearsti vastuvõtule.