Valu pärast urineerimist 04.06.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere

Pöördun Teie poole sellise murega, et pärast urineerimist lööb mulle äge valu põide ja kogu aeg on tahtmine minna urineerima aga kui ma lähen, siis väga palju uriini ei tule. Selline probleem lõi mul välja päev või kaks hiljem, pärast vahekorras olemist.. Millega võiks tegu olla?

Lugupidamisega

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Teil on põiepõletik ehk tsüstiit. Jooge rohkelt vedelikku, põieteed, kummali-leesikateed. Apteegi käsimüügist sobivad piimhappebakteritega jõhvikapreparaadid nt Karpalact, Lacto Lady vms. Lisaks võite võtta Canephroni 2 tabletti korraga 3 korda päevas. Kui teil paari päevaga kaebused ei leevendu, siis pöörduge kindlasti perearsti poole. Vahekorras ei soovita praegu olla. Vältige liigse magusa, rasvaste, vürtsikate toitude ja alkoholi tarbimist.