Hiv test 14.05.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere.

Olen igalt poolt lugenud ja uurinud, aga ikkagi on kerge arusaamatus

Tegin 3 nädalat peale vahekorda, kus kondoom purunes Synlabis veeniverest testi Hiv1/2 ab+ag 24p, süüfilis ja be hep - Negatiivne
8 nädalat hiljem veeniverest hiv1/2 ab+ag 24p, c hep, be hep ja süüfilis - Negatiivne
Samal aja(8 näd)l veel käisin ka paldiski.mnt nõustamiskabinetis hiv 1/2 ab +ag 24 p veeniverest negatiivne
10 näd hiljem günekoloogu vastuvõtt ja tupest võeti 4 erineva suguhaiguse proovid- kõik.negatiivsed

Siis lugesin,et soovitatav on 3 kuud hiljem peale võimalikku kokkupuudet ikagi veel testida, kuigi 8 näd paldiski mnt proovivõtja/vastuse teataja ütlesid juba siis,et võin teema enda jaoks lukku panna.
Aga ikkagi
Tegin siis 14 nädalat hiljem synlabis veeniverest hiv1/2 ag+ab 24p ,süüfilis ja be hep- Negatiivne.

Sel perioodil kokkupuudet rohkem ei olnud. Kas ma võin olla nüüd rahulik ja kindel,et olen terve? On need testid piisaval kindlad?

Ma suudan endale sada erinevat sümptomit juba pähe määrida siin.

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Olete teinud analüüsid suguhaiguste suhtes korduvalt, õigete intervallidega. Kui analüüsid haigustekitajat ei näita ka 3 kuud hiljem peale kaitsmata vahekorda, siis olete terve ja muretseda ei ole selles suhtes vaja.
Analüüsid on usaldusväärsed ja korduvad negatiivsed vastused näitavad, et haigusi ei ole.