Vasak poolne rinna nibu sees ja väga valulik mitte midagi vastu panna ei saa nii valus on parem pool ei ole. 08.03.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere mul juba 3 ndat päeva vasak poolne rinna nibu mis on sisse poole väga väga valus midagi vastu panna ei saa.et mis teha kuhu pöörduda enne sellist asja pole olnud,parem pool ei ole valus.aitäh.

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Arvatavasti on tegemist põletikuga.
Soovitav on pöörduda perearsti, naistearsti või mammoloogi vastuvõtule. Vajadusel tehakse lisauuringud ja/või määratakse põletikuravi koheselt.