Analüüsi vastused 01.12.21 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere. Kas peale sünnitust on sellised vereanalüüsi vastused normaalsed?

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Olete aneemiline ja teil on vajalik võtta rauapreparaati igapäevaselt vähemalt kuu. Saate korrata hemogrammi ja ferritiini oma perearsti juures 1-2 kuu pärast, et otsustada edasise rauaasendusravi vajalikkuse suhtes.
Teised vereanalüüsi näitajad on sünnitusjärgselt normaalsed.