Kuidas suhtuda diagnoosi Täpsustamata bakternakkus? 15.05.18 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Palun uurida minu digihaiguslugu ja selgitada mida võiks tähendada märkus - paremas neerus väikeseid tsüste

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Uurisin Teie digilugu ja sain Teile täna suuliselt vastata.
Väikesed tsüstid neerus ei tähenda tsüstneeru ja neil ei ole täpsustamata bakternakkusega seost. Väikesed tsüstid visualiseerusid tänu väga headele diagnostikavõimalustele.
Edu soovides,Maie Väli