kui palju maksab... 25.01.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere dr. Litter! Öelge palun kui palju maksab visiit teie juurde. Olen käinud riiklikes haiglates ja saanud alati suht ebameeldiva vastuvõtu osaliseks. Ära on tüüdanud selline ükskõikne suhtumine. Ette tänades. Piret

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Tere Piret!

Erapolikliinikus, kus mina töötan, olen seisnud "keskmiste hindade" eest.

Esmane eriarsti vastuvõtt 195.- , korduv 150.- , järgmine 125.- .

Analüüsid on "riikliku hinnaga"; näit. veri 21.-, SR 10.-, külv gonorröale 55.-, Chlamydia PCR 150.- jne.

Eriolukordades olen õpilastele ja pensionäridele teinud ka soodustusi.

Palun helistage!

Naistearst Galina Litter