Laparoskoopiajärgne päevitamine 16.05.11 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Mul eemaldati 4 nädalat tagasi emakas laparoskoopiliselt (alles jäid emakakael ja munasarjad). 3 nädalat peale operatsiooni tundus olevat hea mõte päevitada aias päevitusriites. Nüüd aga tekkis paranoiline hirm, et tekitasin selle mõtlematusega endale mingi terviseprobleemi?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. Kuu aja möödudes on köndid paraneneud ja päike ainult kosutab teid, seega kõik on hästi. Lugupidamisega Ülle Kadastik