munasarja põletik 09.01.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Eile arsti juures selgus, et mul on äge vasaku munasarja põletik. Kas see mõjub kuidagi ka rindadele. Asi on selles, et parem rind on kogu aeg valus. Kas peaksin rindasid ka kontrollida laskma. Tänan.

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere.

Munasarjapõletik ise ei peaks tekitama rindade valulikkust. Kui Teil on üks rind valuline, soovitan kindlasti kontrollida ka rindu.

Tervitades Aire Sekavin