mirena 02.01.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

26.11.2001 panin hormoonspiraali Mirena. Enesetunne on hea, kuid väga häirib määriv eritis, mis kord on helepunane, siis jälle tumepruun (sellest ajast alates olen kasutanud iga päev pesukaitsmeid). Kui kaua see võib veel kesta ning kas ei ole võimalik seda kõrvaldada?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Tere!

Palun lugege veelkord Mirenaga kaasasolev patsiendiinfo läbi. Määrimine võib olla 1 kuust kuni poole aastani olenevalt organismist. Kaebuste puhul pöörduge naistearstile. Alati on võimalik uurida, saada täiendavat informatsiooni. Vajadusel saab ka ravida. Mirena sisaldab vaid üht hormooni.

Naistearst G.Litter