p2evad 26.09.08 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere, mul selline kysimus, et p2evad hakkasid n2dal varem kui oleks pidanud, millest see v6ib ola tingitud?

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Arvatavasti tegemist ühekordse m.tsükli häirega.Võib olla kasutasite peale vahekorda postkoitaalseid rasestumisvastaseid vahendeid(postinor,nor-levo)?Kui alakõhus on ka valud,võiks mõelda emakavälisele rasedusele.Aga loodetavasti algab järgmine menstruatsioon õigeaegselt.Edu soovides,Maie Väli