tere, üks murelik küsimus 14.12.07 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

nimelt sünnitasin aasta tagasi oma teise lapse.paar nädalat peale sünnitust tuli emakakaela põletik ravisin selle välja oli kõik korras.Nüüd viimased kuud on tsükkel korras aga tuleb pruuni värvi verd ja alakõhus on valud ka siis kui mens ei toimu.Kõik sügeleb ja kõik valutab ja olen väga mure

Ette Tänades!

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Nende mitmete kaebustega broneerige koheselt aeg naistearstile.
Vereseguse määrimise ja alakõhuvalude puhul tuleb teha analüüsid 2-le sagedamini esinevale põletikule ja võtta emaka kaelalt ning emaka kaela kanalist PAP test.
Kui need analüüsid on korras, siis on vajalik günekoloogiline ultraheliuuring.
Märkige menstruatsioonide 1. päevad ja lugege m. tsüklite pikkused.
Otsustage, kas soovite rasestuda ja sünnitada või raseduset hoiduda. Naistearst saab Teid nõustada.
Unustasite kirjutada oma vanuse.
G.Litter, www.naistearst.ee, Piritalt