pillid ja pärmiseen 18.11.01 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere, on tervelt kolm küsimust:

1)Olen kaks korda alustanud Harmonet pillide võtmist ja peale esimest või teist kuud ei talu enam kontaktläätsede kandmist. Muidu olen Harmonetiga rahul, tema mõju aknele on olnud eriti teretulnud! Kas vahetada mõne teise sordi vastu?

Ps: olen 21 a

2) Mis asi on pärmiseen ja millised on infektsiooni tunnused?

3) Kas väliste suguelundite limaskestal on (rasu)näärmeid? Võiks see seletada vistrikutaolised moodustised limaskestal (varajasest lapsepõlvest saati seal olnud)? Naistearsti vastuvõtul olen mitmeid kordi käinud ja midagi ebanormaalset pole selles osas veel avastatud.

Aitäh!

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Tere!

1) Harmonet on kõige madalama hormoonkoostisega preparaat. On vähetõenäoline kahjulik toime kontaktläätsedele. Konsulteerige silmaarstiga.

2) palun lugege samas rubriigis E-raamatut sugulisel teel levivatest infektsioonidest ja ka eelnevaid vastuseid (tupeseen, soor, kandidoos)

3) kliinilist pilti nägemata ei saa vastata

Naistearst G.Litter