3. nädalal jäi vahele üks Merciloni tablett 28.04.06 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,

Mure selline - Merciloni pille võttes jäi 3. nädalal üks pill vahele (hiljaks). Soovitus selleks puhuks infolehelt oli järgmine - 1) kas võtta vahelejäänud tablett, tarvitada poolik pakend lõpuni ja ilma vaheta alustada kohe järgmisega või 2)koheselt lõpetada käesolev leht ja peale 7 päeva alustada uuega. Mina aga võtsin paki lõpuni ja tegin ka 7-päevase pausi. Kas nüüd on karta, et uue lehe ajal mul on kadunud lubatud kaitse? Selle kohta ei olnud infolehel kommentaari, et kui ma ei täida ettenähtud reegleid. Juhul kui kaitse on kadunud, siis kaua peaks lisavahendeid kasutama?

Lugupidamisega,
KM

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Kui 7 päevase pausi ajal oli tavaline vereeritus,siis ei pea lisavahendeid kasutama.Edu soovides,Maie Väli