Uuesti neitsi? 08.10.01 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Mina olen Marju ja olen 20-aastane. Minu mure on selline, et kui pole pikemat aega (kas või nädal) vahekorras olnud, siis oleksin justkui jälle süütu. Süütuse kaotamine oli minu jaoks ainult valus, verd ei tulnud ja nüüd on samasugune valu iga pikema pausi järel vahekorda astudes ja selline tunne on ka, et neitsinahk oleks nagu tagasi kasvanud. Partner ütles, et tema tunneb seda ka. Mida see tähendab ja kas selle vastu saab midagi ette võtta ka? Kartsin nagunii esimest vahekorda hirmsasti ja nüüd elan seda hirmu ikka uuesti ja uuesti üle.

Aitäh vastuse eest!

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Tere Marju!

Soovitan tulla/minna naistearsti vastuvõtule, et selgitada põhjused. Neid võib olla palju. Peale läbivaatust võiks hirmu probleemi vähendada.

Naistearst G.Litter