kumb häda 27.02.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

olen 40 aastane, tsükkel käib regulaarselt. 3 a. tagasi lõigati ära vasak munajuha (laparoskoopia). nüüd viimased nädalad on olnud öösiti kummaline märg (nagu vesi) tunne öösel nagu oleks tilk ,paar pissi tulnud. mingit lõhna pole, värviga voolust ka pole. pesu on puhas. kummalisi valusid on igal pool.voolus peaks paksem olema päeval ka nagu korras.mis see olla võiks.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Igatahes ei ole need kaebused kliimaksile viitavad.Võiks konsulteerida perearstiga.Edu soovides,Maie Väli