enneaegsed päevad vol 2 10.02.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere veelkord!

Kõigepealt tänan, et vastasite minu küsimusele mis puudutas Loette tablette ja päevade algamist tablettide võtmise ajal. Kahjuks olin ma oma küsimuse ebatäpselt vormistanud, nimelt hakkas mul menstruatsioon siis kui mul jäi veel võtta nädalajagu neid aktiivseid tablette ehk siis tablettidega alguse tegemisest oli möödunud vaid 14-15 päeva. Mingisuguseid muid ravimeid ma tarvitanud ei ole. Kuidas sellisel puhul tablette tuleks edasi võtta ja millest see on tingitud?
Suur aitäh vastuse eest.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Kui määrimine tekib tsükli jooksul, tuleb pillide võtmist tavapärase skeemi järgi jätkata. Kui 2 kuu möödudes pillide võtmisest ebaregulaarsed veritsused ei lõpe, on soovitav pille vahetada.