Imelikud valud kõhus.... 22.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Olen 22.aastane. Viimasel ajal on emakas pidev valu(mitte tugev, kuid selline imelik) ja selline tunne, et alakõht on pidevalt punnis. Mul on päevad juba peaaegu kaks kuud hiljaks jäänud. 14- ndal jaanuaril käisin günekoloogi juures, kes kirjutas mulle välja seene vastased ravimid, kuid läbi ei vaadanud. Enne ravimite võtmist tegin ka rasedustesti, kuid see oli negatiivne.
rasedusvastaseid vahendeid ma ei kasuta. Kunagi võtsin Logest´id, kuid jätsin suvel pooleli. Kas tegemist võib olla millegi tõsisega ja ma peaksin viivitamatult läbivaatusele minema?
Ette tänades,
Karin

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere, Karin!
Tegemist võib olla enne menstruatsiooni tekkivate tuimade alakõhuvaludega. Kui menstruatsioon pole alanud, soovitan korrata rasedustesti.